OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Magazynier z UDT na wózek widłowy- praca w Gąbinie

Dodano: 09.10.2023 10:48 | Numer ogłoszenia: 15609 | Ilość wyświetleń: 97

OPIS:

KIM JESTEŚMY: Jako producent drzew, krzewów owocowych i roślin ozdobnych działamy od 2007 roku. Naszymi klientami są największe europejskie sieci handlowe.

MIEJSCE PRACY: Gąbin

TWOJE ZADANIA:

- obsługa wózków widłowych,

- realizacja przyjęć towarów, kontrola ilościowa oraz jakościowa przekazywanych produktów,

- wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych,

- zaopatrzenie produkcji w materiały i opakowania oraz odbiór produktu gotowego,

- realizacja i kontrola planów zgodnie z wytycznymi i normami,

- aktywna współpraca z innymi działami.

OCZEKUJEMY:

- wykształcenia minimum zawodowego,

- aktualnych uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych (wymaganie niezbędne),

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- dyspozycyjności,

- samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji,

- prawa jazdy kat. B,

- mile widziana znajomość MS Office w stopniu podstawowym.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia, dostęp do platformy do nauki języków obcych).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”