OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Specjalista d.s BHP

Dodano: 17.01.2023 09:41 | Numer ogłoszenia: 14950 | Ilość wyświetleń: 142
Dla naszego kontrahenta, poszukujemy samodzielnego specjalisty d/s BHP - firma budowlana.
Twój zakres obowiązków:
• Budowanie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez działania podnoszące świadomość i odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowisku pracy
• Zapewnienie zgodności działań z wymogami prawnymi i korporacyjnymi w zakresie BHP i ochrony środowiska
• Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, analiz dot. zdarzeń potencjalnie wypadkowych
• Prowadzenie analizy zagrożeń i oceny bezpieczeństwa dla stanowisk pracy
• Prowadzenie wewnętrznych szkoleń BHP dla pracowników i kontrahentów
• Kontrole i przeglądy stanu BHP w tym odbiór techniczny maszyn
• Monitorowanie oraz doskonalenie systemu zarządzania BHP i OŚ, przeprowadzanie audytów wewnętrznych
• Współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska
• Realizacja innych zadań wymienionych w Rozporządzeniu w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP
• Bardzo dobrą znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP, PPOŻ oraz ochrony środowiska
• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata, preferowane w firmie budowlanej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
• Znajomość pakietu Microsoft Office,
• Prawo jazdy kategorii B
• Samodzielność i ukierunkowanie na rezultat
• Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne
• Otwartość na zmiany oraz chęć rozwoju
To oferujemy:
• Oferujemy stabilną i ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę
• Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy – zaplanujemy indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój
• Pracę w międzynarodowej firmie,
• Samodzielność w realizacji zadań.