OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Zatrudnimy Doradcę Klienta

Dodano: 24.04.2018 20:44 | Numer ogłoszenia: 6450 | Ilość wyświetleń: 240
Doradca Klienta Biznesowego

opis stanowiska:
- pozyskiwanie klientów biznesowych,
- oferowanie najlepszych rozwiązań dla klienta,
- budowanie pozytywnych relacji z klientami,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży usług,
- samodzielność,
- predyspozycje do pracy zespołowej,
- zdolność adaptacji w zmiennym otoczeniu,
- umiejętność nawiązywania kontaktów,

oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe, prowizja,
- szkolenia produktowe i sprzedażowe,
- samochód służbowy, telefon,

Prosimy o załączenie oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

KONTAKT Z OGŁOSZENIODAWCĄ:

Administrator portalu Oglo24.pl nie przechowuje danych wysyłanych za pośrednictwem powyższego formularza. Formularz stanowi jedynie narzędzie do nawiązania kontaktu z ogłoszeniodawcą. Dalsza wymiana korespondencji odbywa się za pośrednictwem kont pocztowych obu stron.