OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Uszkodzona baza danych programu Subiekt GT

Dodano: 05.03.2020 08:04 | Numer ogłoszenia: 10222 | Ilość wyświetleń: 117

OPIS:

W Polsce dominuje kilka programów obsługujących system sprzedaży. Jednym z nich jest Subiekt GT firmy Insert. Podobnie jak inne tego typu programy działa on w oparciu o bazę danych.
Niestety czasem ta baza ulega uszkodzeniu. Jest to szczególnie ciężka sytuacja, gdy nie posiadamy w miarę aktualnej jej kopii bezpieczeństwa.
Jak sobie z tym poradzić? 
Często obsługujący firmę serwis nie wie co robić, zdarzają się sytuacje kiedy również producent oprogramowania odmawia naprawy takiej bazy. 
Nasze usługi kierujemy do firm, które mają poważny problem z bazą danych. Nie zajmujemy się jedynie Subiektem, ale również bazami pochodzącymi z innych programów.
Reasumując jeśli nie możesz uruchomić Subiekt GT lub innego programu, baza jest w trybie suspect, recovery, czy jakimkolwiek innym uniemożliwiającym na niej pracę.
Nawet jeśli uszkodzenie jest na tyle poważne, że nie podpina się do silnika SQL  - nie załamuj się. Nasze doświadczenie pozwala na stwierdzić, że w 99% jesteśmy w stanie pomóc.
Wielokrotnie pomagaliśmy użytkownikom pracującym na programach Insert (Subiekt, Rewizor, Nexo), Wapro (Mag, Gang, Fakir, Kaper), Płatnik, Comarch (Optima, Optima XL) i wielu innych, oraz skutecznie naprawialiśmy bazy danych, których nie chcieli naprawiać producenci oprogramowania. Jesteśmy jedną z wiodących na rynku firm specjalizujących się w naprawach tzw. beznadziejnych przypadków uszkodzonych baz danych.
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową piotr-zajac.pl/subiekt-gt-insert-uszkodzona-baza-danych , kontaktu telefonicznego 530 303 355 lub mailowego biuro@it-connection.pl


KONTAKT Z OGŁOSZENIODAWCĄ:

530 303 Odkryj


PODOBNE OGŁOSZENIA:
Anuluj

Czy na pewno chcesz usunąć to ogłoszenie?

Tak Nie