OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Trener Odżywiania

Dodano: 29.11.2020 16:36 | Numer ogłoszenia: 11621 | Ilość wyświetleń: 138

OPIS:

Szukamy do współpracy w biznesie ambitnych osób, nastawionych na rozwój osobisty.
Praca związana branżą zdrowego stylu życia. Zarobek jest wprost proporcjonalny, do zaangażowania i czasu poświęconego na pracę. Start w pracy nie wymaga doświadczenia, oferujemy system szkoleń, dzięki którym osoba zdobywa obszerną wiedzę na temat odżywiania człowieka, metod pozyskiwania klienta, jego serwisu i wiele innych.
Możliwość pracy bez szefa w świetnie rozwijającym się klubie, lub też możliwość otworzenia własnego biznesu przy wsparciu osoby z doświadczeniem, bez wieloletnich zobowiązań i bez dużego wkładu własnego.

Wymagania:
- Punktualność
- Chęć nauki i rozwoju
- Gotowość do szkoleń
- Komunikatywność

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy
- Pakiet szkoleń online i offline (dietetyczne oraz biznesowe)
- Praca w przyjaznym zespole
- Rozwój osobisty
- Jasno sprecyzowana droga awansów
- Możliwość doskonalenia zawodowego ( certyfikowane szkolenia i kursy)
- Możliwość zajęcia dodatkowego 500zł - 1000zł
- W pełnym wymiarze godzin 1500zł - 5000zł

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie klientów
- Sprzedaż bezpośrednia suplementów diety
- Prowadzenie żywieniowe podopiecznych
- Nawiązywanie i budowanie relacji
- Promowanie zdrowego stylu życia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"