OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Transport Cieżąrowy i Specycja - Fenzo sp. z o.o.

Dodano: 14.07.2020 15:15 | Numer ogłoszenia: 10841 | Ilość wyświetleń: 8

OPIS:

Naszą ofertę transportowo-spedycyjną kierujemy do Klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw, hurtowni oraz firm handlowych. FENZO Sp. z o.o. działa w oparciu o standardy europejskie. Przewozy organizowane są zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz instrukcji zleceniodawcy. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system GPS, co pozwala skutecznie monitorować ładunek. Każda usługa transportowa jest planowana i koordynowana zgodnie z życzeniem Klienta. Zaufaj specjalistom, to gwarancja sukcesu.

Transport międzynarodowy to dziedzina, w której posiadamy największe doświadczenie. Od lat świadczymy usługi transportowe na obszarze całej Europy: Czechy, Słowacja, Węgry, Belgia, Niemcy, Francja. Posiadamy licencję o numerze TU-044379, każdy przewóz odbywa się zgodnie z konwencją CMR oraz objęty jest ubezpieczeniem przewoźnika. Prowadzimy nowoczesny monitoring pojazdów, co pozwala nam terminowo dowozić towar. Działamy kompleksowo gwarantując Klientom poczucie bezpieczeństwa powierzonego nam towaru. Dlatego zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych kierowców oraz spedytorów. Zapewniamy bezpieczny przewóz zarówno ładunków na paletach, jak i ponadgabarytowych. Zajmujemy się transportem międzynarodowym praktycznie wszystkich towarów.

FENZO Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi transportowe na terenie całego kraju. Posiadamy zezwolenie na transport krajowy o numerze 09/2014. Transport krajowy to silnie rozwinięta gałąź naszych usług, codziennie przewozimy dla naszych Klientów setki ton ładunków po całym kraju. Nasz siedziba to Gostynin, gdzie posiadamy rozbudowany magazyn i serwis samochodów dostawczych i ciężarowych. Posiadamy własną flotę aut transportowych, współpracujemy również z zaufanymi partnerami transportowymi w najdalszych rejonach Polski. Przewozimy towary o różnym przeznaczeniu, wielkości i ilości. Zawsze skutecznie zabezpieczamy towar gwarantując Klientom bezpieczeństwo załadunku i terminową dostawę. Tak budujemy zaufanie, dlatego jesteśmy solidnym partnerem biznesowym.

Transport naczepami przestrzennymi typu mega 100m3.

Firma FENZO posiada w ofercie usługi spedycyjne, które świadczymy na skalę krajową i międzynarodową. Zapewniamy pełne wsparcie naszym Klientom: dopełniamy wszelkich formalności oraz aktywne monitorujemy przejazd towaru aż do momentu wyładunku. W ramach spedycji realizujemy załadunki całopojazdowe jak również częściowe. Dopasowujemy rodzaj zabudowy transportowej do rodzaju przewożonego towaru oraz wytycznych Klienta. Nasi spedytorzy to kadra wykwalifikowanych specjalistów – to oni tworzą jakość usług spedycyjnych. Ludzie Ci doskonale znają realia organizowania przewozów oraz techniki skutecznego zarządzania taborem.

Oferujemy profesjonalne usługi: przeładunku, rozładunku, konfekcjonowania towarów oraz ich składowania.

Fenzo sp. z o.o.
Wrząca 13a
09-500 Gostynin


KONTAKT Z OGŁOSZENIODAWCĄ:

487 305 Odkryj
Administrator portalu Oglo24.pl nie przechowuje danych wysyłanych za pośrednictwem powyższego formularza. Formularz stanowi jedynie narzędzie do nawiązania kontaktu z ogłoszeniodawcą. Dalsza wymiana korespondencji odbywa się za pośrednictwem kont pocztowych obu stron.


PODOBNE OGŁOSZENIA:
Anuluj

Czy na pewno chcesz usunąć to ogłoszenie?

Tak Nie