OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Talent show w Płocku!

Dodano: 05.07.2022 12:07 | Numer ogłoszenia: 14212 | Ilość wyświetleń: 45

OPIS:

Szkoła Policealna Pascal organizuje konkurs talentów. Dla każdego, proste zasady, cenne nagrody
Czas na zgłoszenie do Talent Show Pascala od 1 do 29 lipca. Wystarczy nagrać filmik (do 30 sek.), wypełnić formularz, załączyć wideo i gotowe. Każdy z uczestników będzie miał swój profil. Głosy można będzie oddawać online i w sekretariacie Pascala.
Jakich talentów szuka Pascal?
Od tancerzy, przez sportowców, po unikalne umiejętności. Każdy talent ma szansę na wygraną! To zależy od głosowania zwykłych ludzi. Pierwsza tura głosowania potrwa od 8 do 28 sierpnia. Wyłoni finalistów, którzy nagrają jeszcze jeden filmik. Ostatni etap to głosowanie internautów od 2 do 18 września.
Co można wygrać?
Na zwycięzcę czeka laptop, a za drugie miejsce nowoczesny smartfon. Poza tym Talent Show Pascala to realny sposób na zwrócenie uwagi na swój talent. Zwłaszcza że uczestnicy Show mogą się promować, zachęcając znajomych z mediów społecznościowych do głosowania na siebie.

Jak się zgłosić do Talent Show Pascala?
Wejdź na stronę pascal.edu.pl , znajdź informację o zgłoszeniach do konkursu, wypełnij krótki formularz, dodaj filmik i gotowe. Każdy z uczestników Talent Show Pascala będzie miał swój profil. Nabór zgłoszeń od 1 do 29 lipca.KONTAKT Z OGŁOSZENIODAWCĄ:

243 627 Odkryj


PODOBNE OGŁOSZENIA:
Anuluj

Czy na pewno chcesz usunąć to ogłoszenie?

Tak Nie