OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Sprzedam budynek użytkowo-mieszkalny w Centrum

Dodano: 03.01.2021 21:08 | Numer ogłoszenia: 11793 | Ilość wyświetleń: 81

OPIS:

Sprzedam budynek użytkowo-mieszkalny w Centrum Miasta Gostynina przy dworcu PKS, w pobliżu Lidla.

Budynek sklada się z:
na parterze lokal użytkowy 160 m2 na I piętrze lokal mieszkalny o aktualnej pow. użytkowej 120 m2 z możliwością adaptacji pod lokal użytkowy, a nadto możliwe jest jednoczasowe lub w późniejszym czasie zaadaptowanie powierzchni dodatkowej na II piętrze i zyskania dodatkowo + 80 m2, a co sumarycznie oznacza możliwość uzyskania pow. 360 m2 (nadto piwnica z możliwością adaptacji na magazyn lub składzik - pow. piwnicy ok. +90m2 = 450 m2)

Lokale zostały rozdzielone niemniej istnieje możliwość połączenie obu lokali tzn. lokalu na parterze i na piętrze, poprzez wybicie zamurowanego otworu drzwiowego w przygotowanym do tego miejscu.

Budynek posiada wszelkie media wodę, kanalizację prąd - w tym siłę i gaz z sieci, a każdy z lokali ogrzewany jest niezależnym piecem gazowym.

Lokal użytkowy 160 m2 na parterze posiada również dodatkowe wejście dla pracowników lub jako ciąg dostaw, nadto posiada zaplecze socjalne z łazienką dla pracowników, zaś z sali głównej dostępna jest podwójna łazienka dla klientów.

Pomieszczenia są przestronne i ustawne, a co zapewne pozwoli na dopasowaną do Państwa potrzeb własną ich adaptację.

Przedmiotowa oferta jest tym bardziej interesująca, że umożliwia np. albo zaadaptowanie całego budynku na siedzibę Państwa firmy albo pozostawienia lokalu mieszalnego na piętrze jako np. centrum zarządzania pozostałymi Państwa placówkami, jako regionalne centrum konferencyjne lub jako mieszkania czy to na wynajem, czy też dla Państwa jako właścicieli firmy wówczas na I piętrze Państwo mieszkacie, a na parterze prowadzicie Państwo swój biznes lub wynajmujecie lokal użytkowy, który może pracować i co miesiąc przynosić Państwu dodatkowe pieniądzę.

Cena zakupu Lokalu użytkowego 160 m2 na parterze + lokalu mieszkalnego 120 m2 na I Piętrze wraz z powierzchnią dodatkową +80 m2 Poddasze II piętro +90 m2 Piwnica wynosi 950.000 PLN do negocjacji.

Budynek jest wolny od obciążeń, z księgą wieczystą, działka 520 m2 na własność, z uregulowaną sytuacją prawną gotowy do odbioru od zaraz.

Zapraszam do kontaktu i oglądnięcia budynku po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Tel. kontaktowy 733-855-700

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.


KONTAKT Z OGŁOSZENIODAWCĄ:

733 855 Odkryj


PODOBNE OGŁOSZENIA:
Anuluj

Czy na pewno chcesz usunąć to ogłoszenie?

Tak Nie