OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs -rzetelnie! Płock

Dodano: 10.02.2021 17:44 | Numer ogłoszenia: 12028 | Ilość wyświetleń: 147

OPIS:

Jestem dyplomowaną wizażystką, ukończyłam też szkolenia w prestiżowych firmach zajmujących się rzęsami - przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuję się od 11 lat!
Swój 1-szy certyfikat uzyskałam w 2010 r. z przedłużania i zagęszczania rzęs.
Pokazane na zdjęciach zabiegi są moimi pracami!

Jestem także certyfikowaną stylistką makijażu permanentnego (aby zobaczyć moje prace z makijażu permanentnego proszę kliknąć w "ogłoszenia użytkownika").

Stawiam na jakość produktu i precyzję wykonania!

Ten relaksujący zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs zajmuje od 80 do max.120 minut - w zależności od tego czy jest to tradycyjna metoda 1:1 (efekt naturalny) czy któraś z metod objętościowych - od 2D do 10D - Russian Volume (efekt spektakularny).

v Rzęsy są wodoodporne, można się w nich kąpać i pływać, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować. Koniec z grudkami i rozmazanym makijażem!

v Aplikowane przeze mnie rzęsy można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dla utrzymania najlepszego efektu - rzęsy należy uzupełniać co 4 - 6 tygodnie.

v Rzęsy produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną zapewniającą trwałość i odpowiedni profil rzęsy.
v Grubość i długość, kolor oraz profil (stopień podkręcenia) rzęs dopasowuję do Klientki indywidualnie, aby stworzyć najbardziej naturalny wygląd oka.
v Aplikuję także rzęsy Ombre (jak na zdjęciu, np. czarne mieszane z fioletowymi lub czarne z końcówkami fioletowymi). Do wyboru różne kolory.
v Klej stosowany do aplikacji jest bezpieczny i zupełnie niewidoczny.
v Rzęsy, których używam do aplikacji są najwyższej jakości. Moje dziesięcioletnie doświadczenie w aplikacji rzęs pozwala mi na wybór tych najlepszych na rynku!
v Pracuję na produktach renomowanych firm.
v Do każdej Klientki podchodzę indywidualnie, nie każdej Pani pasują wszystkie rodzaje rzęs i wszystkie metody aplikacji.
v Do wykonania zabiegu stosuję sprawdzone hipoalergiczne produkty, które nie niszczą rzęs! (natomiast większość pozostałych firm od rzęs to tanie i kiepskiej jakości produkty chińskie, kryjące się pod angielską nazwą!).
v Wiele dostępnych na rynku rzęs, mimo nawet wyższej ceny, nie daje tak idealnego i naturalnego efektu jak rzęsy, które aplikuję.
v Posiadam pełen wybór rzęs - różne długości, grubości, kolory, różny stopień podkręcenia, a także różne objętości. Jako wizażystka doradzam we właściwym doborze rzęs.
v Po zabiegu Klientka otrzymuje ode mnie szczoteczkę do czesania rzęs - gratis.
v Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsy, dlatego są nierozróżnialne przez niedoświadczonego obserwatora.
v Osoby z wrażliwymi oczami lub szkłami kontaktowymi również mogą pozwolić sobie na piękny wygląd dzięki przedłużeniu rzęs.

v Moja praca to moja pasja!

Rzęsy przeze mnie utrzymują się w bardzo estetycznym stanie nawet do 6-ciu tygodni bez potrzeby ich uzupełnienia!


KONTAKT Z OGŁOSZENIODAWCĄ:

537 035 Odkryj


PODOBNE OGŁOSZENIA:
Anuluj

Czy na pewno chcesz usunąć to ogłoszenie?

Tak Nie