OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Praca w sprzedaży - Account Manager esprzedawca.pl

Dodano: 07.09.2019 07:55 | Numer ogłoszenia: 9405 | Ilość wyświetleń: 8

OPIS:

Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty na stanowisko:
Account Manager

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy handlowca który aktywnie wesprze firmę w sprzedaży usług internetowych.
Korzyści

Umowa o pracę lub współpraca B2B
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
Nowoczesne narzędzia pracy
Profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata
Wykształcenie min. średnie
Doskonała organizacja pracy
Zorientowanie na cel
Umiejętności negocjacyjne

Aplikować można pod adresem: esprzedawca.pl/praca/account-manager/

KONTAKT Z OGŁOSZENIODAWCĄ:

Administrator portalu Oglo24.pl nie przechowuje danych wysyłanych za pośrednictwem powyższego formularza. Formularz stanowi jedynie narzędzie do nawiązania kontaktu z ogłoszeniodawcą. Dalsza wymiana korespondencji odbywa się za pośrednictwem kont pocztowych obu stron.