OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Praca dla ślusarza

Dodano: 02.09.2021 17:12 | Numer ogłoszenia: 12831 | Ilość wyświetleń: 20
Firma MP MONTAGE SERVICE poszukuje kandydatów na stanowisko ślusarz na teren Polski, Płock
Opis stanowiska ślusarza:
Przygotowanie elementow dla monterow rurociagow, Samodzielne cięcie i fazowanie rur. Kolnierze, ustawianie uszczelek na kołnierzach itp, Doswiadczenie w zawodzie w pracy jako ślusarz minimum 3 lata i umiejetnosc pracy w zespole.
Oferujemy:
• Stawkę 40 złotych netto na rękę na działalności
• Praca około 200 godzin miesięcznie
• Wypłata do 10 każdego miesiąca na konto
• Zaliczki po przepracowanych 2 tygodniach pracy
• Możliwość stałej współpracy
Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie minimum 3 lata
• Osoby z doświadczeniem zawodowym na rafineriach
• Bez zastrzeżeń do pracy na wysokościach
• Osoby bez nałogów
Aktualne CV wraz z certyfikatami i uprawnieniami oraz badaniami lekarskimi ( jeżeli są w posiadaniu)
Kontakt telefoniczy lub kontakt poprzez e-mail.

KONTAKT Z OGŁOSZENIODAWCĄ:

606 474 Odkryj