OGŁOSZENIA PŁOCK I OKOLICE

dodaj ogłoszenie Płock Dodaj ogłoszenie ogłoszenie za darmo moje ogłoszenia PłockMoje Konto

Koordynator produkcji- praca od zaraz, Gąbin

Dodano: 07.09.2021 15:03 | Numer ogłoszenia: 12841 | Ilość wyświetleń: 23

OPIS:

Opis oferty pracy: Fructoplant Sp. z o.o. producent, dystrybutor drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych oraz róż w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR PRODUKCJI

Główne zadania na tym stanowisku:
- planowanie wielkości i terminów produkcji wyrobów gotowych oraz procesów produkcyjnych,
- planowanie i koordynacja prac w dziale,
- realizacja i kontrola planów zgodnie z wytycznymi i normami,
- planowanie i realizacja procesów logistyczno-magazynowych,
- aktywna współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi,
- zgłaszanie i udział we wdrażaniu inicjatyw, usprawnień i procedur mających na celu poprawę: wydajności i jakości oraz bezpieczeństwa i ergonomii pracy,
- kontrola przestrzegania procedur, bieżące raportowanie nieprawidłowości i zakłóceń procesu produkcji,
- odpowiedzialność za szkolenia stanowiskowe oraz przestrzeganie przepisów BHP na terenie Spółki.

Czego oczekujemy:
- dyspozycyjności (praca przez część roku w systemie 2 zmian), asertywności i samodzielności,
- dobrej znajomości pakietu MS Office,
- prawa jazdy kat. B,
- umiejętności pracy w zespole oraz otwartości na pracę z ludźmi,
- dobrej organizacji pracy własnej,
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego (nie jest to warunek konieczny),
- mile widziana znajomość programów typu ERP/ SAP,
- mile widziane doświadczenie w pracy w działach logistyki lub produkcji, bądź doświadczenie w koordynacji prac zespołu.

Co chcemy zaoferować:
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- ciekawą pracę w kilkudziesięcioosobowym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz OLX. W treści wiadomości proszę podać stanowisko. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).” Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.